جاذبه های تفریحی مارماریس

جاذبه های تفریحی مارماریس

اطلاعات جاذبه

در مارماریس چه کنیم؟ مکان های دیدنی مارماریس کجاست؟

مارماریس، به دلیل تفریحات شبانه و ساحل سنگی با خیابان طولانی ساحلی شناخته شده است. مارماریس یک جزیره زیبا در ساحل جنوب غربی ترکیه است. بازدیدکنندگان می توانند انواع کارها، از تفریحات دریایی تا تفریحات خشکی را در مارماریس انجام دهند. همچنین بسیاری از تورهای فوق العاده و سفرهای روزانه از این شهر ساحلی مدیترانه ای در ساحل فیروزه ای وجود دارد. در این پست از عازم شو به بررسی جاهای دیدنی مارماریس می پردازیم و شما را با تفریحات این شهر آشنا می کنیم.

تفریحات آبی و ساحلی مارماریس

بازدیدکنندگان بیشتر طول روز خود را می توانند در امتداد ساحل مارماریس قدم بزنند. ساحل مارماریس باریک است و تعداد زیادی صندلی و چترهای ساحلی در آن وجود دارد. بخش های مختلف ساحل تمیز و راحت است و توسط هتل ها احاطه شده است. بازدیدکنندگان همچنین می توانند از تماشای مردم و خرید در امتداد دره بلند درخت خرما که در مجاورت ساحل سنگی قرار دارد نیز لذت ببرند.
از جمله جاهای دیدنی مارماریس برای دوستداران سواحل، ساحل ایچملر مارماریس است. این ساحل حدود هفت مایل از خط ساحلی فاصله دارد و می توان پیاده به آنجا رفت، اما به راحتی با اتوبوس یا تاکسی نیز قابل دسترسی است. ساحل ایچملر برای ورزش های آبی ایده آل است و کمتر از ساحل مارماریس شلوغ است. شهر ایچملر مارماریس نیز ارزش دیدن دارد.

تفریحات آبی و ساحلی مارماریس

گشت و گذار و جاهای دیدنی مارماریس

حتماً از مارینا در مارماریس دیدن کنید و از کشتی سواری و رستوران های ساحلی در آن منطقه لذت ببرید. قایق های سواری در آنجا فراوان هستند. صدها قایق بزرگ و کوچک هر روز از مارماریس خارج می شوند. افراد می توانند از داخل این قایق ها ساحل ترتل و مقبره پادشاه، خلیج آکواریوم، حمام آبی و حتی رودز و یونان را مشاهده کنند. سفر به رودخانه دالیان نیز بسیار توصیه می شود؛ قایقرانی و سفرهای غواصی میان مردم بسیار محبوبند.

تورهای گردشگری در مارماریس ماجراجویانه هستند. بازدید کنندگان می توانند اسب ها را در کوه ها سوار شوند و در حالی که سوارکاری می کنند از مناظر لذت ببرند. سافاری با جیپ یک گزینه دیگر است. جیپ ها از جنگل های پر از درختان سبز و یا از سراسر جزیره عبور می کنند و طبیعت را به نمایش می گذارند. شما می توانید خود را با مناظر خیره کننده از دشت ها و کوه ها غافلگیر کنید و با زیبایی دریای لاجوردی و خط ساحلی ناهموار آن شگفت زده شوید.

گشت و گذار و جاهای دیدنی مارماریس

منظره ها و مراکز خرید مارماریس

گردشگران همچنین می توانند در بین جاهای دیدنی مارماریس بازدیدهای تاریخی نیز داشته باشند. قلعه مارماریس در شهر قدیم وجود دارد که در سال 1522 توسط سلیمان معروف ساخته شده است. شما همچنین می توانید بقایای آموس را ببینید و به بازدید از نیدوس مارماریس بروید، که یکی از مهمترین مکان های باستانی در ترکیه است.

گردشگران برای خرید باید زمان زیادی را در بازار بزرگ مارماریس صرف کنند که ترکیبی از اصطبل ها، خیابان ها، مغازه ها، رستوران ها و کافه ها است. این مکان ها توسط پیاده روها، کوچه ها و میدان ها به یکدیگر متصل شده اند. این یک روش عالی برای فرار از گرما است و شما هر چیزی که بخواهید را می توانید در اینجا پیدا کنید.

در نهایت، علاقه مندان به آبگرم نباید حمام ترکی را از دست بدهند – جایی که تجربه آبگرم به شما احساس آرامش می دهد.

منظره ها و مراکز خرید مارماریس

تفریحات شبانه مارماریس

از جاهای دیدنی مارماریس می توان نمایش های شبانه ترکیه را نام برد. اگر قبلا به ترکیه نرفته اید، حتماً به یکی از این نمایش های شبانه بروید. شما می توانید نمایش های عربی، رقص های محلی ترکی، غذا و شراب ترک و خنده و معاشرت با افراد را در این نمایش ها ببینید و تجربه کنید.

تفریحات شبانه مارماریس

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه: