رستوران هلی لانگ بار مالزی (Heli Lounge Bar)(بامارو)

رستوران مجلل و با شکوه کوالامپور

رستوران هلی لانگ بار، نام رستورانی است در شهر کوالالامپور که بر روی یک پشت بام بنا شده است و در آن انواع غذاهای غربی عرضه می شود. در ادامه بامارو همراه باشید

کشور مالزی در ناحیه جنوب شرقی آسیا واقع شده است. پایتخت آن شهر کوالالامپور که به دلیل وجود مکان های دیدنی و تفریحی و سرگرمی که دارد، توریستی ترین شهر این کشور است. در سال گردشگران و مسافران زیادی از جاهای مختلف دنیا به این شهر سفر می کنند. این از رستوران های معروف و خوبی برخوردار است که خیلی از مسافران تور کوالالامپور در مدت اقامتشان در این شهر به آنجا میروند و غذاهای خوشمزه آن را میل می کنند. رستوران هلی لانگ بار از جمله یکی از آنهاست که برای شناخت بیشتر آژانس مسافرتی باماروسفر را دنبال کنید.

زمانی که وارد رستوران مجلل و پر زرقو برق Heli Lounge Bar می شوید مانند این است که به یک مهمانی شبانه دعوت شده اید. به مسافران تور مالزی پیشنهاد می شود که در این رستوران غذاهایی مثل جوجه کباب به همراه سس قارچ رو یک بار هم که شده امتحان کنند و مزه آن را بچشند.(بامارو)

کارکنان رستوران هلی لانگ بار با مشتریان بسیار عالی و مودبانه رفتار می کنند، گوی که یک سوپراستار وارد رستوران شده است.  خیلی از مردمان مالزی پس از یک روز شلوغ و سرگرم کننده در باغ های گرمسیری به این رستوران میروند و استراحت میکنند و با موسیقی در حال پخش که دلنشین و آرامش بخش است نهایت لذت را می برند.(بامارو)

وقتی که داخل رستوران هلی لانگ بار  کوالالامپور می شوید اولین چیزی که نظر شما را به خود جلب می کند عطر دلپذیر قهوه و چای آن می باشد، اگر از طرفدارن چای سبز هستید منوی این بار کلکسیونی بسیار وسیع از چای های سبز از جمله چای سبز با گل اس، چای سبز با برنج و چای لیچی آلی لز ژاپن را نیز دارا می باشد. انواع چای های سفید و دمنوش های گیاهی مختلف نیز در این رستوران موجود است.(بامارو)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *